Idėja dovanai

  • Nustebink mezgėją

Smulkmena mezgėjai

  • Nusišypsok mezgant

Mūsų naujienos

Mūsų naujienos

Privatumo politika

 

1. Asmens duomenų naudojimas

Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

* Jūsų užsakymų apdorojimui;

* finansinių dokumentų sudarymui (pvz., sąskaitas faktūras);

* užsakymų pristatymui;

* užklausimų, pranešimų bei naujienų siuntimui (bet kuriuo metu Jūs galite atsisakyti tokių naujienų ir informacijos, pranešdami mums elektroniniu paštu info@verinukas.lt).

Jūsų asmens duomenys bus saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai ir ne ilgiau nei 5 (penkerius) metus po paskutinio  susisiekimo su Jumis.

 

2. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Mes privalome atskleisti informaciją apie Jus:

*jei mes turime padaryti tai pagal įstatymą;

*siekiant apginti savo teises ar interesus .

 

3. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas

Jūs turite teisę bet kada keisti ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją prisijungdami prie Jūsų paskyros Verinukas.lt elektroninės parduotuvės  skiltyje “Asmeninė informacija” arba pranešdami apie tai mums   info@verinukas.lt arba telefonu +370 61845967

 

4. Slapukai (angl. cookies)

Šioje elektroninėje parduotuvėje mes naudojame slapukus – analizuojant svetainės lankomumą, pasirinkimus, kad galėtume pasiūlyti tik Jums pritaikytus pasiūlymus ir išsaugoti Jūsų pasirinkimus. Atminkite, kad slapukus galite bet kada tvarkyti patys, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų įrašomi slapukai, tuo atveju kai kurios elektroninės parduotuvės funkcijos gali neveikti.

 

5. Sutikimas

Užsiregistruodami elektroninėje parduotuvėje www.verinukas.lt ar prenumeruodami mūsų naujienlaiškius, Jūs patvirtinate, kad susipažinote su šia Privatumo politika ir su ja sutinkate, bei suteikiate mums teisę naudoti ir tvarkyti Jūsų nurodytus asmens duomenis šioje Privatumo politikoje nurodytais tikslais.

 

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šios Privatumo politikos sąlygomis, maloniai prašome su mumis susisiekti, žemiau nurodytais kontaktais:

 

Telefonas: +370 61845967

 

El. paštas: info@verinukas.lt