Vėrinukas

KONTAKTAI:

 

+370 618 45967 (Bitė)

 

info@verinukas.lt

 

My status

 

Naujienos


Apie parduotuvę

Rankų darbo papuošalų elektroninė parduotuvė

Labiausiai, kas patinka elektroninėse parduotuvėse - nereikia skubėti, čia galima užsukti kada tik turime laisvo laiko, negaištant nė minutės eilėse ar kelionėje. Tad, pasidarykite kavos puodelį ir prisėskite minutėlei...

Rankų darbo papuošalai, aksesuarai, gaminiai iš lino bei mezginiai - manau rasite sau tinkantį darbelį, kuris nudžiuginus jūsų artimuosius ar tiesiog papuoš jūsų aplinką. Nerandate ko norėjote? - klauskite ar siūlykite savo idėjas. 

 Priimami individualūs užsakymai papuošalams, aksesuarams, lino gaminiams bei megztiems šaliams, riešinėms. Pageidavimus siųsti el. paštu: uzsakymai@verinukas.lt

Linkiu maloniai praleisti laiką  :)

Inga


Parduotuvėlės atidarymo mintis - sukurti internetinę erdvę, kurioje galima iš karto įsigyti patikusį papuošalą, nelaukiant, kol jis bus pagamintas. Be abejonės, individualūs užsakymai priimami ir mielai gaminami.

Parduotuvėje mielai laukiami visi pirkėjai - tiek norintys pasipuošti, tiek ieškantys dovanų savo brangiesiems. Jei negalite išrinkti - pasiūlysime dovanų kuponą, jei papuošalas jums patiko ir norite, kad jums būtų padovanotas - parduotuvėje naujovė - pageidavimų sąrašas, kuriame jūs susidedate visas jums patikusias prekes ir šį sąrašą galite nusiųsti elektroniniu paštu savo draugams, artimiesiems.

 

Norite pasižiūrėti kitus gamintus darbus? Galite peržiūrėti visų iki šiol gamintų darbų nuotraukas - gaminti darbai.

Parduotuvėje pirkti ir naudotis nuolaidų bei dovanų kuponais gali tik registruoti lankytojai.

Kiekvieną papuošalą galite komentuoti, tačiau tik būdami registruoti lankytojai.

Jei turite klausimų, nežinote kaip naudotis parduotuve, norite užsisakyti papuošalą, kurio nėra pardavime ar pagaminti pagal jūsų vaizduotę - visada galite kreiptis nurodytais kontaktais.

 

 

Susisiekite:

 

Telefonu: +370 618 45967 (Bitė)

 

El. paštu: info@verinukas.lt

 

Skype:     verinukas

 


PradžiaPradžia

Krepšelis  

(tuščia)

Ypatingi pasiūlymai

Ypatingų pasiūlymų šiuo metu nėra

Naujos prekės

Naujų prekių šiuo metu nėra