Vėrinukas

KONTAKTAI:

 

+370 618 45967 (Bitė)

 

info@verinukas.lt

 

My status

 

Naujienos


Kaip pirkti

Registracija

Apsipirkti mūsų parduotuvėje gali tik registruoti pirkėjai. Jūsų pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik parduotuvės reikmėms - teisingai pristatyti jūsų užsakymą, siųsti naujienas ir informaciją.    

Pirkimas 

Išsirinkite jus dominantį papuošalą ir spauskite "Į krepšelį". Kai tokiu pat būdu išsirinksite viską - sumą matysite dešinėje viršutinėje ekrano pusėje, spauskite 'Krepšelis' , atsidariusiame lange galite koreguoti savo užsakymą - ištrinti ar pridėti prekių kiekį ar pačias prekes jei apsigalvojote ar panaudoti nuolaidų ar dovanų kuponus, toliau spauskite "Sekantis". Išsirinkite, kuriuo adresu bus pristatytas pirkinys, galite įvesti naują adresą, spauskite "Toliau" - ir pasirinkite kokiu būdu bus pristatytas pirkinys. Spaudžiame "Toliau" - pasirinkite apmokėjimo būdą - apmokėjimas pavedimu, toliau reikia patvirtinti užsakymą paspaudžiant "Aš patvirtinu užsakymą"  ir visi užsakymo duomenys jums bus išsiųsti  į el. pašto adresą, kuriuo užsiregistravote. Užsakymas atliktas, toliau gavę duomenis apmokate užsakymą, ir tik gavus jūsų apmokėjimą pradedamas vykdyti užsakymas. 

Jei norite įsigyti papuošalą, kurio nėra pardavime - pvz. patiko papuošalas iš katalogo "Gamintų papuošalų katalogas" - atsiųskite jūsų pageidavimą uzsakymai@verinukas.lt ir būtinai užrašykite prekės kodą, jei tai vėrinys ar apyrankė - pageidaujamą ilgį centimetrais.

 

SVARBU: nupirkus prekę parduotuvėje, ji rezervuojama, o apmokėti galite per 3 darbo dienas. Pasibaigus šiam laikui, prekė grąžinama atgal į parduotuvę.

 

 Pageidavimų sąrašas

Parduotuvėje yra naujovė - pageidavimų sąrašas. Tai galimybė išsirinkti ir įsidėti į sąrašą jums patikusias prekes, kurios jums patinka, bet šiuo metu jų neperkate. Šį sąrašą jūs galite nusiųsti savo draugams, artimiesiems - kurie galbūt galės jums nupirkti patikusius papuošalus, tarkime gimtadienio proga nežinodami ką jums dovanoti. Taip jūs turėsite jums patinkantį daiktą, o jūsų draugai ar artimieji sutaupys laiko ieškodami jums mielos dovanos.

 

Gavę apmokėjimą, pradėsime vykdyti užsakymą.

Jei jums reikia sąskaitos - faktūros, prašome pažymėti kliento žinutėje ar susisiekti su mumis. 

 

Visais klausimais galite kreiptis:

 

Telefonu: +370 618 45967 (Bitė)

 

El. paštu: info@verinukas.lt

 

Skype:     verinukas

 


PradžiaPradžia

Krepšelis  

(tuščia)

Ypatingi pasiūlymai

Ypatingų pasiūlymų šiuo metu nėra

Naujos prekės

Naujų prekių šiuo metu nėra