Vėrinukas

KONTAKTAI:

 

+370 618 45967 (Bitė)

 

info@verinukas.lt

 

My status

 

Naujienos


Parduotuvės naujienos

 

2015.01.14

 Mezginiai

Nuo šiol parduotuvėje galite įsigyti ir rankų darbo megztų šalių, skraisčių bei skarų. Galite rinktis tiek esančias parduotuvėje, tiek pateikti užsakymą elektroniniu paštu - kad galėtumėte užsisakyti patikusio modelio kitokią spalvą ar tiesiog kitokį modelį. Tikimės, kad šios šiltos naujienos jums bus malonios.

Lininiai gaminukai

Greitu laiku nudžiuginsime jus mielomis smulkmenėlėmis iš lininių audinių - servetėlės, rankšluosčiai, maišeliai, pirkinių krepšiai. Tikimės naujienos jums patiks.

 

Lojalumo programa

Nuo šiol jau galite kaupti savo nuolaidą už kiekvieną pirkinį gaudami lojalumo taškus, kuriuos galėsite iškeisti į nuolaidų kuponus.

Grandinėlės pandoros karoliukams

Jau turime pasidabruotas apyrankes Euro karoliukams susiverti. Galima rinktis iš 19cm ir 15cm ilgio.

Pristatome Jums Euro stiliaus karoliukus

Euro karoliukai - populiarus papuošalas, kurį galite naudoti kaip atskirą pakabutį, iš atskirų karoliukų galite susirinkti ir susiverti sau apyrankę ar vėrinį. Apyrankėms ir vėriniams yra specialios grandinėlės ant kurių ir susiveria Pandora stiliaus karoliukai.

Liepos 20 d. - elektroninės parduotuvės atidarymas

Smagi naujiena mėgstantiems rankų darbo papuošalus bei rankdarbius - po trijų metų darbo papuošalų kūrimo srityje, atidaryta nauja elektroninė parduotuvė, kurioje rasite puikių papuošalų bei megztų rankdarbių sau ir savo artimiesiems. Skubiai reikia dovanos, tačiau nežinote ką išrinkti - siūlome dovanų kuponus, kuriuos nusiųsime jūsų nurodytu adresu, taip pat yra galimybė išsirinkti atvirutę ir užrašyti žodžius - juos atspausdinsime ir pridėsime prie išsirinktos dovanos.

Naujovė parduotuvėje - galite patikusias prekes įsidėti į savo norų sąrašą, kurį galite nusiųsti savo draugui, draugei ar žmogui, kuriam norite pateikti įdėją ko jūs norėtumėte dovanų. Tokiu atveju žmogus išrinks ir nupirks dovaną jums pagal savo galimybes ir jūsų simpatijas :)

 

Visais klausimais galite kreiptis:

 

Telefonu: +370 618 45967

 

El. paštu: info@verinukas.lt

 

Skype:     verinukas


PradžiaPradžia

Krepšelis  

(tuščia)

Ypatingi pasiūlymai

Ypatingų pasiūlymų šiuo metu nėra

Naujos prekės

Naujų prekių šiuo metu nėra