Pasidaryk pats

Forumas mėgstantiems viską daryti patiems
*
Dabar yra 2019 Rgs 21 18:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Duonkepės
StandartinėParašytas: 2010 Lap 09 11:54 
Atsijungęs
Globalus moderatorius
Globalus moderatorius

Manau visiems kepantiems duonelę bus aktuali ši tema, kokią pasirinkti duonkepę, kokia geresnė, atsiliepimai apie tas, kurias turime - pliusai ir minusai :)
O kad jau atidariau tą temą, tai pasidalinsiu ir savo patirtim :) Pas mane moulinex OW5000 - čia galima surasti, jei neišparduota pirkom pernai, bet po šiai dienai niekaip neatsidžiaugiu. Ji su dviem mentelėm, 800 W galingumo, buvo tik tokia problema - labai smarkiai skrudindavo, nors ir mažiausią apskrudinimą rinkdavausi, bet kadangi turiu auksarankį namuose, tai pataisė - ir dabar kuo puikiausia viskas kepa, neapdega. Yra trys pasirenkami duonos svoriai - 750g,1000g ir 1500g, mes kepam mažiausia ir vidutinį - pakanka mums savaitei, nebent ka nors darom iš baltos duonos tai tada jau dazniau, bet didesnio kepalėlio nekepu, vienąsyk pabandžiau - dydžio tokio pat kaip ir 1kg o produktų tam receptui daugiau reikia, tai ir nebekepu didelio. Duona iškepa su visu kildinimu, maišymu ir kepimu apie 3.20 val (čia mielinė balta duona), o juoda tik kepimui užstatau valandai laiko, keksą galima kepti su maišymu - 1.25 min. Man ji patinka, ir jei reiktų pirkti tai siūlyčiau tik dviejų mentelių pailgo kibirėlio duonkepes, nes teko ir pigesnes turėt, su viena mentele ir aukštu kibirėliu BOMANN CB 593 - kepa balta duona taip pat, bet jei reikia keksą iškepti - beveik 3-4 val kepa su maišymu, kažkaip nenormaliai, arba reikia labai nedidelį keksiuką kept, tada gal būtų ir greičiau.

Čia dar paieškosiu parduotuvių, kur galima pirkti duonkepes:

Varlė.lt

azon.lt

senukai.lt

Akcija duonkepei Philips Pigu.lt

Pasiskaitymui apie duonkepes ir duonos kepimą jose:

duonkepis.lt

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Duonkepės
StandartinėParašytas: 2010 Gru 09 14:12 
Atsijungęs
Naujokėlis
Naujokėlis

Jūsų moulinex nuoroda neatsidaro. Aš turėjau ETA, kuri sugedo ir po metų grąžino pinigus (gedimą pastebėjau nuo pat pradžių, tik pati sutvarkydavau). Dabar jau abejoju ar man duonkepės tikrai reikia, nes minkau viską su maišykle tešlai Bomann http://www.amazon.co.uk/KNEADING-STIRRI ... 940&sr=1-1

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Gru 09 17:18 
Atsijungęs
Globalus moderatorius
Globalus moderatorius

Matyt nebeturi sandėlyje tokios tai ir nebeatsidaro, na bet modelis tas pats, labai panašių yra ir daugiau, bet aš be duonkepės dabar jau nebeišsivaizduoju virtuvės - ir bandelių niekad tiek nekepdavau, nes vien tešlos pagaminimas kiek laiko užima, o čia sudėjai ir pasiėmei tik bandeles belieka suformuoti ir iškept.
Geras tas dalykas maišytuvas tešlos, be abejo, bet man geriau duonkepė, nes juodą duoną vistiek rankom minkau, o daugiau viską darbštuolytė atlieka ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Vas 27 18:44 
Atsijungęs
Naujokėlis
Naujokėlis
Vartotojo avataras

Aš turiu Boman duonkepę aukštu kibirėlių - iš tiesų kekso neiškepa, nebent laaaabai mažą, o dėl tiek net neverta duonkepės jungt, bet duonytę (ir juodą, ir baltą), iškepa geriau už mano matytas duonkepes su gulsčiais kibirėliais. Dar atlikau eksperimentą - stačiame kibirėlyje (viena mentelė) tešla susiminkė per 2min, gulsčiame (1 mentelė) per 5-7min, o gulsčiame (2 mentelės - atitinkamai tešlos daugiau) - per 10-12min... Kenwood Pro chef kombainas minkė visas 15min ir tai nebuvau patenkinta - dar paminkiau rankomis. Kartais man reikia tik tešlą sumaišyti, tai dėkoju MB, kad turiu paprastutį Bomaną (aj, mano gal Clatronic, bet vienas ir tas pats...)
Šiuo metu (iki kovo 31d) Panevėžio Babilone Avitelos salone vyksta Moulinex duonkepės akcija - 199Lt (gera kaina tokiai duonkepei, buvo - 299)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume